Rušné léto

Poslední 2 měsíce jsem v jednom kole. Všem kolem sebe něco jen slibuju a nic moc nedoručuju. Ostuda! :) Začátkem léta jsme stihli dát Tereze poslední povinnou injekci a den na to odjeli na celé léto do Kanady. Otevřeli jsme tu v říjnu 2012 druhý Keboola kancl a tohle byla moje první příležitost, vidět jak to tam šlape.

Samotná cesta byla docela v pohodě, obě děti jsou megatrpělivý a maj za to můj obdiv. Já bych nás na jejich místě zabil :)

Jet lag po příletu byl o fous horší, když spalo jedno dítě, nespalo druhý, když jsme chtěli jít ven, chtěly holky spát a obráceně. Rozsynchronizovaný jsme byli snad týden. Docela by mě zajímalo, jestli na podobný situace nejsou nějaký funkční triky. Oproti dřívějším návštěvám tu moc nestíháme cestovat, já jsem přes den v práci a holky někde na hřišti. Snad ještě ukrouhneme nějaký volný dny... 

2 markantní rozdíly oproti Praze:

Chodím do kanclu pěšky a mám to doslova 5 minut. Denně tím ušetřím skoro 2 hodiny času, což je znát. Přijde mi, že jsme jako rodina pohromadě 2x tolik co v ČR, přitom ale odbavuju snad i o fous víc věcí než doma. Chci bydlet pár minut pěšky od práce!

Cejtim se tu víc odpočatej. Přikládám to čistýmu vzduchu a správnýmu klimatu. Mám tendenci říct, že by tu v práci přes den ani Vojta nepospával :-) Až na jedinou situaci, kdy Marcus usnul v sedě u kompu, nevidím lidi kolem sebe dělat takový ty zheblý gesta. Chci bydlet v čistým prostředí!